Znajdź dom
Budowa już trwa. Umów wizytę oraz zobacz postępy prac.

O inwestycji

Nowoczesny. Otwarty na światło.

Stonowany, minimalistyczny
design. Układ budynków
zapewniający prywatność
i spokój.

Doświadczona pracownia architektoniczna Analog Architecture opracowała spójny projekt, nawiązujący do tradycji domów pomorskich z charakterystyczną bramą.

Ogromną zaletą jest to, iż domy są świetnie doświetlone z każdej strony. Można je obejść, są osobnymi budynkami, połączonymi jedynie na piętrze. Układ zapewnia poczucie prywatności i świetny dostęp do ogrodu.

Powierzchnia użytkowa to aż 127 m2, pomieszczenia na piętrze dzięki rezygnacji ze strychu, są wysokie i potęgują poczucie przestrzeni.

Parter składa się z przestronnej części wypoczynkowej oraz kuchni i łazienki. Szerokie okna z wyjściem na taras i ogród mają zachęcić mieszkańców do życia na styku natury, spędzać wolny czas
na powietrzu. Domy wyposażone są w nowoczesne rozwiązania ogrzewania podłogowego, systemy ogrzewania z przyłączem gazowym, mogą być też opcjonalnie wyposażone w panele słoneczne. Osiedle posiada bezpieczną drogę wewnętrzną, ochronę oraz miejsca parkingowe.

Wysoki standard
i bezpieczeństwo
Optymalna powierzchnia
domów - ok. 127 m²
Skandynawska idea
designu

Tradycja domów Pomorskich.

Poznaj budynek

Pierwszy w Kołobrzegu projekt domów jednorodzinnych, zapewniający wysoki poziom prywatności w konkurencyjnej cenie domów bliźniaczych. Sprawdź jak to osiągnęliśmy.

Powierzchnia budynku

127 m2
  • 5 pokoi
  • Garderoba
  • Miejsce na auto
  • Ogród
Nowatorski układ nastawiony na komfort mieszkańców w każdym pomieszczeniu.

Postanowiliśmy stworzyć projekt hybrydowy, łączący zalety domu jednorodzinnego z konkurencyjną ceną, zwiększającą dostępność nieruchomości dla szerszej grupy odbiorców. Uważamy, że wciąż można tworzyć inwestycje, gdzie mieszkańcy będą mogli poczuć, iż wszystko zostało zaprojektowane z szacunkiem do Klienta.

Materiały budowlane

Ściany zewnętrzne w technologii murowanej z bloczków Silka z lokalnymi trzpieniami żelbetowymi. Ściany wewnętrzne murowane, wszystkie tynkowane. W pomieszczeniach sanitarnych zaprojektowano ścianki instalacyjne, ukrywające urządzenia typu Geberit, w systemie ścian GK do wykończenia glazurą. Strop nad parterem żelbetowy, monolityczny odkryty.

Dach drewniany kryty dachówką gontową w kolorze ceglastym/brązowym. Odwodnienie dachu poprzez rury spustowe, ukryte w elewacji. Elewację wykonano w technologii lekko-mokrej, otynkowanej tynkiem mozaikowym drobnoziarnistym z domieszką miki w kolorze jasnym-szarym w odcieniach pastelowych. Podcień budynku wykończono deską kompozytową

Ogród i zagospodarowanie

Wewnętrzna droga osiedlowa ma charakter ciągu pieszo-jezdnego o uspokojonym ruchu. W jej przebiegu zaprojektowano oświetlenie, a także wyspy z licznymi nasadzeniami oraz siedziskami. Pełni nie tylko funkcje komunikacyjne, ale też społeczne.

Jest przyjazna mieszkańcom, bezpieczna z uwagi na spowolnienie ruchu i brak miejsc parkingowych na jej szerokości. Umożliwia spotkania międzysąsiedzkie oraz zabawy dzieci. Jej nawierzchnia przerośnięta trawą i wyspy są uzupełnieniem dominujących zielonych przestrzeni osiedla.

Ogrzewanie

Zaprojektowano indywidualne źródło ciepła – tj. kocioł gazowy wiszący, kondensacyjny, dwufunkcyjny. Kocioł zasila w ciepło obieg grzewczy c.o. oraz obieg ciepłej wody użytkowej. Kocioł i obiegi grzewcze sterowane będą pogodowo za pomocą elektronicznego regulatora. Do ogrzewania lokalu przewidziano jeden obieg grzewczy c.o. o parametrach 70/55oC, bezpośredni, zasilający grzejniki płytowe i łazienkowe, jedną pętlę ogrzewania podłogowego na piętrze za pośrednictwem zaworu podwójnej regulacji oraz szafkę rozdzielaczową ogrzewania podłogowego na parterze wyposażoną w zestaw mieszająco pompowy do przygotowania czynnika o odpowiedniej temperaturze. Obieg czynnika grzejnego w obiegu c.o. wymuszony będzie za pomocą pompy obiegowej zainstalowanej w kotle grzewczym. Regulacja jakościowo-ilościowa wody grzewczej w obiegu c.o. odbywa się centralnie w urządzeniu grzewczym.

Przyłącza techniczne

Poprzez rozwiązania funkcjonalno-przestrzenne budynków każdy lokal posiada dostęp do światła słonecznego przez cały dzień. Liczne i duże przeszklenia pomieszczeń sprawiają, że domy wypełnia naturalne światło i ciepło słoneczne.

W budynkach zaprojektowano nowoczesne systemy okienne PVC, zespolone, trzyszybowe w kolorze antracytowym. Widok za oknami to zielone przestrzenie osiedla. Duże odległości pomiędzy budynkami oraz drzewa projektowane na osi głównych okien zapewniają mieszkańcom spokój i poczucie intymności.

Stylowe. Minimalistyczne. Klasyczne.

Wyjątkowe wnętrza

Proponowany przez nas układ wnętrz, umożliwia zaprojektowanie komfortowych, nowoczesnych wnętrz z dużą powierzchnią otwartą na parterze, sprzyjającej zacieśnianiu relacji rodzinnych oraz integracji ze znajomymi.

Najpopularniejsze uzdrowisko w Polsce.

Kołobrzeg – Nad Morzem

Żyj pełnią życia w zdrowym klimacie, realizuj swoje pasje, ucz się, pracuj i rozwijaj.

Kołobrzeg jest coraz chętniej wybierany przez osoby z całego kraju oraz Europy. W łatwy sposób można z niego dojechać na lotniska w Goleniowie i Berlinie. Bliska jest również przeprawa promowa do Szwecji. Miasto posiada świetną infrastrukturę rekreacyjną, dostęp do szkół oraz instytucji publicznych.

Sklepy
Sport
Przyroda
Komunikacja
Restauracje
Łatwy dojazd
trasą S3
Tylko 1 godzina
do lotniska
Odległóść od
plaży - 3 km
50 km ścieżek
rowerowych
Plaże kategorii
błękitna flaga

Doświadczenie. Wiarygoność.

Inwestycję realizuje spółka Andrzejczuk Sp z o.o

Operator hotelu Nad Parsętą, twórca inwestycji
Młyńska 10 w Kołobrzegu.

Firma Andrzejczuk Sp. z o.o. od ćwierć wieku prężnie działa i rozwija się na lokalnym rynku. Najnowsza inwestycja, Młyńska 10 to kolejny dowód na naszą solidność i wysoką jakość świadczonych usług. Do tej pory zrealizowaliśmy już kilka obiektów mieszkaniowych oraz apartamentowych.

Inwestor Andrzejczuk Nad Doliną Sp. z o.o.

78-100 Kołobrzeg, ul. Szpitalna 7

kontakt@nad-dolina.pl
tel. +48 503 575 844

Wypełnij formularz

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę:
Twoja wiadomość została wysłana. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Generated with Avocode.