Budowa już trwa. Umów wizytę oraz zobacz postępy prac.
Nazwa budynku:
Dom 9B
Status:
Wolny
Pow. domu:
126.84 m2
Pow. parteru:
57.38 m2
Pow. poddasza:
69.46 m2
Zestawienie powierzchni:
899 001 zł* *Ceny mogą ulec zmianie, zapraszamy do kontaktu.
Parter 57.38 m2
 • Przedsionek 3.52 m2
 • Salon-Jadalnia 40.06 m2
 • Kuchnia 8.54 m2
 • Pom. pomoc 3.10 m2
 • Łazienka 2.16 m2
Poddasze 69.46 m2
 • Komunikacja 7.50 m2
 • Pokój 15.34 m2
 • Pokój 12.74 m2
 • Pokój 11.80 m2
 • Łazienka 04.99 m2
 • Pokój 17.09 m2
Rzut kondygnacji:
Karta budynku PDF
Pobierz kartę PDF
Położenie na
mapie osiedla

Tradycja domów Pomorskich.

Poznaj budynek

Pierwszy w Kołobrzegu projekt domów jednorodzinnych, zapewniający wysoki poziom prywatności w konkurencyjnej cenie domów bliźniaczych. Sprawdź jak to osiągnęliśmy.

Powierzchnia budynku

127 m2
 • 5 pokoi
 • Garderoba
 • Miejsce na auto
 • Ogród
Nowatorski układ nastawiony na komfort mieszkańców w każdym pomieszczeniu.

Postanowiliśmy stworzyć projekt hybrydowy, łączący zalety domu jednorodzinnego z konkurencyjną ceną, zwiększającą dostępność nieruchomości dla szerszej grupy odbiorców. Uważamy, że wciąż można tworzyć inwestycje, gdzie mieszkańcy będą mogli poczuć, iż wszystko zostało zaprojektowane z szacunkiem do Klienta.

Materiały budowlane

Ściany zewnętrzne w technologii murowanej z bloczków Silka z lokalnymi trzpieniami żelbetowymi. Ściany wewnętrzne murowane, wszystkie tynkowane. W pomieszczeniach sanitarnych zaprojektowano ścianki instalacyjne, ukrywające urządzenia typu Geberit, w systemie ścian GK do wykończenia glazurą. Strop nad parterem żelbetowy, monolityczny odkryty.

Dach drewniany kryty dachówką gontową w kolorze ceglastym/brązowym. Odwodnienie dachu poprzez rury spustowe, ukryte w elewacji. Elewację wykonano w technologii lekko-mokrej, otynkowanej tynkiem mozaikowym drobnoziarnistym z domieszką miki w kolorze jasnym-szarym w odcieniach pastelowych. Podcień budynku wykończono deską kompozytową

Ogród i zagospodarowanie

Wewnętrzna droga osiedlowa ma charakter ciągu pieszo-jezdnego o uspokojonym ruchu. W jej przebiegu zaprojektowano oświetlenie, a także wyspy z licznymi nasadzeniami oraz siedziskami. Pełni nie tylko funkcje komunikacyjne, ale też społeczne.

Jest przyjazna mieszkańcom, bezpieczna z uwagi na spowolnienie ruchu i brak miejsc parkingowych na jej szerokości. Umożliwia spotkania międzysąsiedzkie oraz zabawy dzieci. Jej nawierzchnia przerośnięta trawą i wyspy są uzupełnieniem dominujących zielonych przestrzeni osiedla.

Ogrzewanie

Zaprojektowano indywidualne źródło ciepła – tj. kocioł gazowy wiszący, kondensacyjny, dwufunkcyjny. Kocioł zasila w ciepło obieg grzewczy c.o. oraz obieg ciepłej wody użytkowej. Kocioł i obiegi grzewcze sterowane będą pogodowo za pomocą elektronicznego regulatora. Do ogrzewania lokalu przewidziano jeden obieg grzewczy c.o. o parametrach 70/55oC, bezpośredni, zasilający grzejniki płytowe i łazienkowe, jedną pętlę ogrzewania podłogowego na piętrze za pośrednictwem zaworu podwójnej regulacji oraz szafkę rozdzielaczową ogrzewania podłogowego na parterze wyposażoną w zestaw mieszająco pompowy do przygotowania czynnika o odpowiedniej temperaturze. Obieg czynnika grzejnego w obiegu c.o. wymuszony będzie za pomocą pompy obiegowej zainstalowanej w kotle grzewczym. Regulacja jakościowo-ilościowa wody grzewczej w obiegu c.o. odbywa się centralnie w urządzeniu grzewczym.

Stolarka okienna

Poprzez rozwiązania funkcjonalno-przestrzenne budynków każdy lokal posiada dostęp do światła słonecznego przez cały dzień. Liczne i duże przeszklenia pomieszczeń sprawiają, że domy wypełnia naturalne światło i ciepło słoneczne.

W budynkach zaprojektowano nowoczesne systemy okienne PVC, zespolone, trzyszybowe w kolorze antracytowym. Widok za oknami to zielone przestrzenie osiedla. Duże odległości pomiędzy budynkami oraz drzewa projektowane na osi głównych okien zapewniają mieszkańcom spokój i poczucie intymności.

Inwestor Andrzejczuk Nad Doliną Sp. z o.o.

78-100 Kołobrzeg, ul. Szpitalna 7

kontakt@nad-dolina.pl
tel. +48 503 575 844

Wypełnij formularz

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę:
Twoja wiadomość została wysłana. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Generated with Avocode.